O nas

ECOEXPERT powstał jako dopełnienie wieloletniej działalności jego założyciela w branży ochrony przyrody i budownictwa przyrodniczego. 

Ćwierćwiecze uczestniczenia w różnych projektach związanych z przyrodą oraz obserwacja ich realizacji, skłoniły nas do podjęcia decyzji o uzupełnieniu naszej działalności o działalność doradczą i badawczą. Poza tym nadal aktywnie angażujemy się w projekty ochrony przyrody stale współpracując ze środowiskami naukowymi z całej Polski. 

Zauważyliśmy, że wszelkie inwestycje i działania człowieka mające związek z przyrodą, aby przynieść zamierzony efekt ekologiczny, powinny być realizowane odpowiedzialnie i kompleksowo.

 

Dlatego: 

  • Postanowiliśmy wzbogacić naszą działalność o działalność badawczą, aby doradzać naszym klientom świadomie i odpowiedzialnie.
  • Postanowiliśmy postawić na współpracę ze środowiskami naukowymi z całej Polski, wspierać młodych przyrodników i tym samym uczestniczyć w innowacyjnych projektach, aby doradzać naszym klientom oferując im nowoczesne rozwiązania.
  • Postanowiliśmy wspierać naszych klientów kompleksowo - świadczymy usługi na każdym etapie realizacji inwestycji ingerującej w przyrodę – łącznie z jej utrzymaniem po zakończeniu realizacji, tak aby zmaksymalizować efektywność ekologiczną takich projektów.
  • W chwili obecnej główne obszary naszej aktywności to działalność w zakresie ochrony przyrody, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony bioróżnorodności w przyrodzie.
  • Stawiamy na ciągły rozwój oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii, tj. specjalistyczne oprogramowania analityczne, drony, odbiorniki GNSS, oprogramowania terenowe.
  • Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów, które dostarczają naprawdę kompleksowych rozwiązań i usług w związku z inwestycjami związanymi z przyrodą.

 

Zapraszamy do współpracy!
Zespół ECOEXPERTA